Báječná psí výzva

Online událost, díky které se s vaším psem už nikdy nebudete nudit!

Sedíte na gauči a váš pes na vás koulí oči, rád by něco dělal ale vy už nemáte nápady, co s ním zase podniknout nebo čím ho zaměstnat, aby byl spokojený?

 

Chcete nápady na nové společné zážitky, které budou stát za to? 

 

Tak s tím si už dál hlavu lámat nemusíte.

 

Jsme dvě trenérky Simča a Veru a všechno už jsme vymyslely za vás!

O co tady jde?

Každá výzva trvá 3 týdny.

 

V každém týdnu vám pravidelně zadáváme úkoly na společné aktivity.

 

Ty vás pobaví, protáhnou, posílí váš vztah. Navíc se díky nim naučíte nové, zábavné i praktické dovednosti!

 

 

Není to o výkonu ale...

Naše výzvy nejsou o výkonu. Nemusíte být nejlepší, nejšikovnější, nejrychlejší ani nejkrásnější!

 

Jsou o společně stráveném čase, budování vztahu, zábavě a radosti.

 

Proto každý tým, který se pokusí splnit alespoň polovinu úkolů, dostane krásnou památeční medaili, která je pokaždé jiná!

 

Každý, kdo se chce věnovat svému chlupáči je pro nás totiž vítěz!

 

Kdo za výzvou stojí?

Simča 

Simča je jedna polovina týmu. Vymýšlí pro vás většinu úkolů. Po část výzvy se vám věnuje a kontroluje vaše příspěvky a splněné úkoly! Protože je psí trenérka, můžete se se Simčou radit a konzultovat postupy při jejich plnění! 

Veru

Veru je další polovina týmu. Vytváří pro vás krásnou grafiku a dává tak výzvě jedinečnou tvář. I Veru se vám po část výzvy aktivně věnuje a můžete se s ní radit o úkolech a tréninkových postupech. 

Pro koho výzvy jsou a nejsou vhodné?

 • Štěně
  Rády bychom řekly, že jsou výzvy úplně pro všechny ale pokud máte malé štěňátko, cca do 6 měsíců věku, věnujte se raději jeho vhodné vedení v citlivém období dospívání. Počkejte si společně na některou z dalších výzev, které pořádáme pravidelně i několikrát do roka.
 • Puberťák
  S puberťákem může být složitější domluva ale při troše trpělivosti a s vhodným přístupem, můžete během výzvy krásně upevnit váš vzájemný vztah!
 • Dospělák
  S dospělákem si výzvu užijete na 110% a protože jsme trenérky, díky našim poznatkům máte šanci si vylepšit vaši týmovou komunikaci a spolupráci!
 • Senior
  I psí senioři mají ve výzvě své místo! Zvažte účast pokud má váš pes pohybové potíže, některé procházkové úkoly by pro vás potom byly tabu.

Co o našich výzvách napsali účastníci

Moc děkujeme!!!! Byl to super nápad a boží výzva!! Jednoduše geniální. Fakt se vám to moc povedlo!! A myslím, že všichni, kteří se aktivně účastnili dostali svoji malou výhru v podobě úžasně stráveného času se svým chlupáčem a to je k nezaplacení!!!
Pavlína a Rozárka
Bylo to bezva, donutily jste mě dělat věci, které bych sama dobrovolně nedělala a Hestinka mi ukázala, že je schopná se naučit občas i nemožné. Už jsme se přihlásily na pokračování.
Zdenka a Hesta
Moc jsme si výzvu s Esménkou užily, naučily jsme se spoustu nového, i když né vše bylo dokonalé. A bylo nám ctí ukázat, že i jorksšírka ve výstavním důchodu se dokáže mnohé naučit a snad jsme tak vylepšily norkům pověst. Děkujeme!
Jana a Esmé
Byla to super výzva, kterou jsme si s Drákulkou moc užily. Naučily jsme se plno nových triků a určitě jsme vylepšily a prohloubily náš vztah, takže super! Ráda bych i poděkovala pořadatelkám za to, jak se nám věnovaly a vymýšlely někdy i trochu záludné úkoly Děkujeme!
Lucka a Drákulka
Děkujeme našim skvělým trenérkám! Bylo vidět, že jste do toho daly hodně času a energie a stálo to za to! Každý si v daném týdnu našel to svoje a to na tom bylo nejlepší! Děkujeme holky!
Markéta a Eda
Ráda bych vám poděkovala za vaši výzvu, které jsme se s moji lemurem zúčastnili. Bylo to super zjistit, kolik věci jsme schopni se naučit. Veškeré vycházky nás také donutily trávit vice casu spolu a cvičit i jinde než doma. Celá výzva nám obrovsky pomohla v našem vztahu a pochopení toho druhého. Děkujeme moc!
Janča a Barney
Děkujeme za výzvu! Už mě štve, že je konec, už aby byla další!! Opravdu báječná výzva a vyjet také! Klobouk dolů!
Adéla a Jessie
Děkujeme Pořadatelkám Výzva nám toho hodně ukázala a posunula nás dál vůbec jsem netušila, ře se můžu se svojí shibu dostat tak daleko. Všem moc díky!
Lucka a Naimi
Petra a Chip, účastníci Báječné psí výzvy - Comeback, určitě doporučují! ... Byly to super tři týdny nabité originálními úkoly!
Petra a Chip