Bachovy esence

Bachovy esence pozitivně působí na rozmanité potíže lidské nebo zvířecí psychiky. 

Mohou se stát tím pravým střípkem do vaší skládačky, pokud se vám v tréninku dlouhodobě nedaří nebo potřebujete podpořit psychickou pohodu zvířete nebo váš vlastní klid. 

Směs esencí se vždy vybírá na míru pro konkrétního jedince. Tak, aby složení odpovídalo jeho stavu individuálním potřebám. 

Proto je vždy nutné provést konzultaci, kde vám navrhnu ideální kombinaci.

Konzultace může proběhnout buď osobně v Plzni nebo také online.

S čím vám pomohou Bachovy esence?

Strach, úzkost, panika

Bojíte se chodit na procházky po nepěkném zážitku z venčení? Vvytváříte si v hlavě katastrofické scénáře, co všechno by se mohlo pokazit? Cítíte úzkost nebo se přehnaně bojíte o svého psa?

Negativní emoce

Je pro vás těžké udržet své emoce pod kontrolou? Bojíte se, že vybouchnete? Cítíte se občas, jako chodící papiňák? Chybí vám sebekontrola ve vypjatých situacích? Nedokážete být tolerantní? Jste tak zvaně na nervy?

Nastavení a udržení hranic

Je vám úzko ze situací, kdy se potřebujete postavit za sebe nebo za svého svého psa? Komunikovat svému okolí vaše potřeby? Ustát si své osobní hranice před šéfem, veterinářem, bezohledným pejskařem v parku?

Sebedůvěra a sebepřijetí

Máte někdy pocit, že jako páníček nestojíte za nic? Nebo dokonce, jako člověk? Chybí vám sebevědomí nebo důvěra ve svá vlastní rozhodnutí? Potřebujete podpořit?

Tlak, pocit beznaděje

Cítíte se pod tlakem a přehlcení povinnostmi? Práce, manžel, děti a ještě ten pes do toho zlobí? Připadá vám vaše situace bezvýchodná a ztrácíte naději na lepší zítřky?

Přílišné přemýšlení, odpočinek

Máte tendence nad vším přehnaně přemýšlet? Čím déle nad věcí přemýšlíte, tím horší věci vás napadají? Nedokážete to zastavit? Nedaří se vám večer usnout?

S čím pomohou Bachovy esence vašemu psímu parťákovi?

Strach, úzkost, panika

Vypadá váš pes, jako uzlíček nervů pokaždé, když uslyší hlasitější zvuk z venku? Lekne se až naskočí když vám na zem upadne propiska? Rozklepe se, rozštěká nebo zamrzne, když se přiblížíte s kleštičkami?

Potíže při změnách

Trvá vašemu chlupáči než se rozkouká v novém prostředí? Rozhodí ho změna režimu nebo přemístění pelíšku? Narodilo se vám miminko a chcete celou situaci vašemu chlupáči usnadnit?

Nadměrná úroveň energie

Vnímáte, že má vás pes tolik energie, že si s ní ani on sám nějak neví rady? Nezastaví se a neustále vyžaduje nějakou aktivitu? Bojíte se, že si ublíží, protože podléhá silnému nutkavému chování? Je jak namydlenej blesk?

Neschopnost odpočinku

Za celý den si váš pes nelehne? Pronásleduje vás z místnosti do místnosti? Odpočívá jen v noci nebo když nejste doma? I když leží tak neustále vnímá vše co se kolem děje?

Neadekvátní reakce

Máte dojem, že váš pes reaguje na okolní podněty přehnaně? Snadno se rozruší? Je popudlivý, teritoriální, nadměrně ochranitelský nebo si přílišně hlídá své zdroje?

Roztěkanost

Nedokáže se vás pes soustředit při tréninku? je zbrklý a proto dělá chyby? Neudrží myšlenku a neustále přeskakuje z aktivity na aktivitu, z podnětu na podnět?

Kdy Bachovy esence nedoporučuji?

Esence vám nedoporučím ve chvíli, kdy budete spoléhat, že za vás automaticky vyřeší všechny potíže, aniž byste šli řešení jakkoliv naproti.

Pokud se svým psem odmítáte pracovat a očekáváte, že problém kouzelně zcela zmizí, pravděpodobně se to nestane. 

Esence jsou pomocník, který vás podpoří během tréninku nebo při práci na sobě samém. 

Nedoporučím je ani vám, kteří předem víte, že nezvládnete esence pravidelně užívat nebo budete lajdačit v podávání esencí svému chlupáči.

Co o Bachových esencích napsali moji klienti

Dobrý den☺️ před objednáním prvních kapiček jsme s naším adopťákem Bartem měli trápení se spánkem. Přes den neexistovalo že by si je n tak lehl a odpočíval, byl pořád v pohybu a s toho také pramenilo spoustu dalších problémů. Navíc jsme se trápili s demodexem a ještě je reaktivní na všechna ostatní zvířata a okamžitě útočil na vše co se hlo. Ať už to byl jen list ze stromu, nebo jiné zvíře. Byla jsem ze začátku hodně skeptická a moc jsem tomu nevěřila. Ale od té doby co máme bachovky je to úplně jiný pejsek. Přes den více odpočívá a pospává, venku při procházkách už začíná i více přemýšlet, jen tak zastavit a pozorovat okolí, což nikdy předtím nedělal. Nemá pokaždé tendence vše hned zabít, ale začíná se projevovat zvukově už i vrčením a mě tím dává větší prostor situaci řešit za něj. Celkově nám to velice usnadnilo soužití a každodenní fungování. Vše jsem jsem měla při konzultaci perfektně vysvětleno a následná komunikace probíhá skvěle. Jakékoliv případné dotazy nejsou problém ☺️ Bachovky bych rozhodně doporučila ☺️
Anna a Bart
Pro Bachovky jsme se rozhodli protoze jsme resili hodne ruznych strachu naseho pejska osvojeneho z utulku. Doufali jsme v celkove zklidneni nervove soustavy, mensi reakce na sve okoli a zvladnuti zakladnich doteku a nasazovani ksirek ve vetsim klidu a pohode. Trochu jsme se bali reakce jeho zazivaciho ustroji, ktere mel bohuzel po jakekoli zmene jidelnicku velke ale i na Forrestovo problematicky zaludek esence zapusobily bez potizi. Během konzultace se Simčou jsem měla pozitivni pocit a nadeji ve zlepseni nasi situace. Dodala mi další energii na to jít dál a věřit, že to bude jednou lepší. Nejvetsim benefitem esenci bylo zklidneni pejska v mírnějších reakcích na lidi chodici kolem. Dokaze se nyní u misky pomerne v klidu najist, nasazujeme ksirky bez vrceni a vypjatych emoci. Jeho reakce se o stupen snizily, snazi se davat strach najevo nejdriv vycenenim zoubku nasledne vrcenim a teprve az potom kousnutim, drive do vterinky prislo rovnou kousnuti. Esence bych doporučila jakemukoli pejskovi (samozrejme i cloveku), ktery neco resi a zpusobuje mu to zbytecne nervove vypeti. At uz jde o strachy ze zvuku, lidi, jinych pejsku, temnych chodeb, manipulace, podle me esence dokazi vyresit spousty ruznych potizi s psychikou pejska i cloveka. Muze to byt jen krok vpred 💛
Markéta a Forrest
Bachovky jsem objednala, protože moje čivavka bývá, po napadení cizí fenou, ve stresu. Často na všechny a všechno štěká, bojí se a neumí se uvolnit. Já zase špatně spím, nedokážu vypnout hlavu, jsem unavená a do ničeho se mi nechce. U obou z nás jsem chtěla zlepšit náš psychický stav a hlavně pomoct mojí fence zvládat stres. Konzultace pro zvolení správných esencí, byla velmi uvolněná a ráda jsem řekla Simče všechny své problémy a trápení, protože na mě působila velice mile. Cítila jsem úlevu, že mě někdo chápe a chce mi pomoct. Pro esence jsem se rozhodla, protože mi přišla fajn jednoduchá aplikace, jak pro mě, tak pro mé psí holky. Navíc jsem s nimi měla už předchozí pozitivní zkušenost, takže vím, že opravdu fungují. Výsledkem je, že Izi - čivavka, neštěká hned a na všechno, jako tomu bylo doposud. Doma už minimálně (jen když zazvoní zvonek). Je uvolněná a dokáže problém řešit i semnou (jde se za mě schovat) nebo zvládne odejít ze situace. Já konečně spím celou noc, když mě tedy něco nevzbudí a dokážu lépe relaxovat a na nic nemyslet, aspoň chvilku. Bachovky od Simči bych doporučila všem 🙂 jak lidem tak zvířatům, protože se dají krásně vybrat na určitý problém nebo životní situaci. Za mě skvělá volba, která neuškodí a jen pomůže 🙂
Veronika a Izi

Kontaktujte mě

Rozhodli jste se pro lahvičku esencí pro vás nebo vašeho psa?