Pobyty se psy a jiné akce

Prodloužený víkend se psy - Na jedné vlně

31.8. - 3.9.2023, Apaprtmány U rybníčku, Kostelec nad Vltavou

Konec léta jsme společně oslavili prodlouženým víkendovým pobytem v dechberoucím prostředí apartmánů U rybníčku v Kostelci nad Vltavou.

Víkend probíhal v pohodovém tempu a jeho hlavním tématem byly lidsko-psí vztahy a společné pohodové soužití s našimi chlupáči. 

Program zahrnoval přednášky, individuální lekce Hersenwerku pro každý tým, modelové situace na přání a hry, socializační procházku, sdílení i společnou grilovačku...

Další akce podobného typu pro rok 2024 připravuji a budu o nich informovat na sociálních sítích i tady na webu!

Co o akci napsali účastníci:

Na víkendovou jsem se hlásil s tím, že se naučím nové věci a získám nové informace, které mi pomůžou mít s Johnym lepší vztah. Těšil jsem se na čas strávený s lidmi stejného smýšlení a Simču, se kterou jsme měli čas probrat spoustu témat ze života pejskařů. Prvotní obavy z trénování před ostatními účastníky brzy opadly, protože všichni byli úžasní. Líbila se mi celková nálada, kdy žádná otázka nebyla špatně i způsob vedení celého víkendu. Vše bylo na pohodu, bez zbytečného stresu a se spoustou nových poznatků. Největším přínosem z víkendoky bylo potvrzení, že jdeme s Johnym správným směrem, což mi i zvedlo sebevědomí. Byla to skvělá zkušenost, která mi pomohla i ve spoustě mých vnitřních otázek a posunutí v mém vlastním rozvoji.
Jára + Johny
Ještě jednou moc děkuju za možnost přidat se na tvou víkendovou. Bylo to skvělé, inspirativní, zábavné a občasný výstup z mé komfortní zóny byl velice přínosný 🙂 Nasměrovalo nás to trochu novým směrem k lepší a spokojenější cestě životem s tím naším ďáblem.
Anička + Bart
Ahoj Simčo, ještě jednou bych ti chtěl moc poděkovat za tuhle parádní akci, nejen že jsme se Zoe pocvičili a spoustu jsem se toho dozvěděl, ale hlavně me to nakoplo zase se víc snažit a na nás se Zoe pracovat. Přivezl jsem si i nové nápady na další rozvoj, který by mohl mít pro nás se Zoe smysl. A poděkování patří i ostatním účastníkům, je neuvěřitelně uklidňující potkat se s partou fajn lidí, kteří se na nás netváří, jako na trouby, kteří nedokáží zvládnout svého psa.
Tomáš + Zoe